Domki Widokówka w Pieninach (widok na Tatry) - Kluszkowce [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Domki Widokówka w Pieninach (widok na Tatry)

adres: Domki Widokówka w Pieninach (widok na Tatry)
Ul. Modrzewiowa 25
34-400 Kluszkowce

Informacje

Przestrzeń

Zapraszamy do klimatycznych domków góralskich z pięknym widokiem na panoramę Tatr i jezioro Czorsztyńskie. Domki położone na pograniczu najbardziej malowniczych polskich gór - Pienin.

Domki Widokówka znajdują się w miejscowości Kluszkowce w powiecie nowotarskim, zaledwie 800 metrów od ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski, który oferuje wiele atrakcji zimą i latem.

Okolica

Ogromną zaletą naszych domków jest ich lokalizacja – u podnóża Gorców, w pobliżu najpiękniejszych polskich szlaków turystycznych i najpopularniejszych atrakcji Podhala. Kilka kilometrów od Pienińskiego Parku Narodowego, spływu Dunajcem, jeziora Czorsztyńskiego, zapory, zamku w Niedzicy i zamku w Czorsztynie, uzdrowiska Szczawnica-Zdrój i stoku narciarskiego Palenica. Około pół godziny samochodem do stoków narciarskich i term w Białce Tatrzańskiej, zaledwie 45 minut na Łysą Polanę.

W okolicy znajdują się wspaniałe szlaki turystyczne w Tatrach, Pieninach i Gorcach, trasy rowerowe oraz liczne zabytki architektury drewnianej, takie jak kościółek w Dębnie i Łopusznej czy łemkowskie cerkwie. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci – zjeżdżalni, parków linowych, rowerowych i wodnych.

Mapa

49.458483,20.306791